Kolczyki ślubne – jak je dopasować, żeby nie zwariować? Doradzamy!

12-08-2020

Podczas gdy mężczyznom może się wydawać, że wszystkie kolczyki wyglądają tak samo, kobieta wychwyci najmniejszy detal, zwróci uwagę na każdy kryształek, zauważy różnice, o jakich nikt by nie pomyślał. To właśnie dlatego do wyboru biżuterii ślubnej warto podejść odpowiednio wcześnie: aby mieć czas, by wprawnym okiem ocenić, które dodatki będą najlepsze. W dzisiejszym wpisie skupiamy się na dopasowaniu kolczyków ślubnych do konkretnej fryzury. Zainspiruj się!

Do ślubu w rozpuszczonych włosach? Doskonały wybór!

Zgodnie z obowiązującymi trendami, powoli odchodzi się od ciasnych koków i upięć, zbierających wszystkie pasma do tyłu. Coraz więcej panien młodych decyduje się wyeksponować długo zapuszczane włosy i w najważniejszym dniu swojego życia wystąpić w naturalnej, niewymuszonej fryzurze. Puszczone luzem pasma można w wymyślny sposób podkreślić przeróżnymi ozdobami: opaską, spinką, a nawet żywymi kwiatami. Istotnym akcentem, o którym nie można zapomnieć, są również kolczyki ślubne. Do włosów rozpuszczonych znakomicie pasują modele długie, wiszące. Warto od razu podkreślić, że nie chodzi o ozdoby sięgające ramion, lecz co najwyżej połowy szyi. W naszym sklepie znajdują się stylowe wyroby biżuteryjne, w tym kolczyki dedykowane pannom młodym. Jesteśmy przekonani, że wśród licznych projektów wysadzanych kryształkami Swarovskiego, każda kobieta odnajdzie coś dla siebie.

Romantyczny warkocz i delikatne kolczyki? Idealnie!

Wychodząc naprzeciw panującej modzie, duża część pań postanawia pójść do ołtarza w tak zwanym romantycznym warkoczu. Włosy, ujęte w tego typu splot nie zasłaniają twarzy i robią miejsce kolczykom. Jeżeli fryzura ma być dopełniona welonem lub okazałym wiankiem z kwiatów, kolczyki ślubne nie powinny być zbyt wyraziste. Dobrze jest postawić na niewielkie, lecz błyszczące ozdoby. Strzałem w dziesiątkę będą kryształy osadzone na sztyftach, czyli wygodnych wkrętkach. Warto zaznaczyć, że są to najwygodniejsze z dodatków do uszu! Ich noszenie nie powoduje dyskomfortu, gdyż biżuteria jest lekka.

Biżuteria na żyłce? Zaskakujące rozwiązanie do wysokich upięć

Stylowe upięcia z długich włosów wymagają dodatkowego zaakcentowania, chociażby kolczykami. W dniu ślubu można zaszaleć, dlatego też zachęcamy Cię do odważenia się na coś więcej, niż klasyczne wzory. Biżuteria dla panien młodych nie musi ograniczać się do prostych form. Staramy się to udowadniać, uzupełniając nasze kolekcje o coraz ciekawsze wyroby jubilerskie. Przykładem kolczyków, które perfekcyjnie współgrają ze spiętymi włosami, są modele z wiszącymi kryształkami, umocowanymi na żyłkach. Transparentna, elastyczna żyłka jest niemal niewidoczna. W efekcie kamyczki zdają się unosić w powietrzu. Jeśli masz ochotę sprawdzić, jak takie kolczyki zaprezentują się w Twoich uszach, odwiedź nasz sklep i zamów biżuterię, która przypadnie Ci do gustu.