Kryształy górą! Odkryj biżuterię ślubną naszej produkcji

03-10-2018

Szlifowane kryształy Swarovskiego to ozdoby, znane niemal każdej kobiecie. Wyraziste, połyskujące, barwne koraliki skradły serca wielbicielek biżuterii, która wyróżnia się w subtelny sposób. Postanowiliśmy zatrzymać piękno maleńkich kryształków w formie eleganckich dodatków. Tak powstała biżuteria ślubna marki Radziszewska. Odkrywaj ją wspólnie z nami, a może znajdziesz projekt, który będzie Ci towarzyszył w dniu ślubu.

Panny młode uwielbiają naszyjniki ze szkłem kryształowym

Fenomen austriackich kryształów Swarovskiego polega na tym, że te niewielkie ozdoby efektownie załamują światło, tworząc przy tym niesamowitą aurę, połyskującą różnymi kolorami. Między innymi to wpływa na wielką popularność wyrobów biżuteryjnych, wysadzanych kryształami. Szczególnie, gdy chodzi o dodatki ślubne. Panna młoda musi olśniewać z każdej strony, zachwycając przyszłego męża, urzekając zaproszonych gości i zjawiskowo wychodząc na zdjęciach oraz filmie pamiątkowym.

Nic nie zapewni pannie młodej tak spektakularnego efektu, jaki daje kryształowa biżuteria ślubna. W naszej pracowni Radziszewska każdego dnia są tworzone kolejne ozdoby ze srebra, akcentowanego oryginalnymi kryształkami marki Swarovski. Jest to kobieca biżuteria wykonywana ręcznie, a więc z dużym zaangażowaniem. Gdyby nie ogromna pasja, jaką wykazują nasi pracownicy, nie moglibyśmy zaproponować Państwu tak dużego wyboru dodatków, które dedykujemy kobietom, planującym swój wyjątkowy dzień. Takimi ozdobami są choćby naszyjniki z kryształami, subtelnie podkreślającymi biel sukni ślubnej. Za sprawą ich blasku szyja pozostaje rozświetlona, a twarz pięknie wyeksponowana.

Kryształy we włosach? Czemu nie! Ozdabiaj do woli

Chcemy zaproponować kobietom nietypową odsłonę biżuterii, prezentowaną w formie kryształowych dodatków do włosów. Stylowe kryształy Swarovskiego zdobiące opaskę na delikatnych drucikach tworzą niesamowitą ozdobę, która wydobędzie blask z fryzury ślubnej. Wyprodukowana przez nas opaska do włosów jest kompozycją z kryształków, która znakomicie pasuje do naszyjników i kolczyków marki Radziszewska. Dzięki uniwersalnej kolorystyce, szkło kryształowe Swarovski może być ze sobą łączone w różnych kombinacjach.

Planując swoją stylizację ślubną przemyśl założenie biżuterii, wysadzanej kryształami. Być może ten wybór okaże się najbardziej trafnym. Jeśli jesteś ciekawa, jakie ozdoby ślubne aktualnie posiadamy w ofercie, serdecznie zapraszamy do odwiedzin w naszym sklepie internetowym. Tam czekają na Ciebie najpiękniejsze dodatki biżuteryjne w promocyjnych cenach.